Zakupy z drogerii DM, Czechy

mrsk.pl

Nie wiedziałam, że w Czechach są drogerie DM, odkryłam to kiedy jechałam z Mężem załatwiać Jego sprawy i aż zapiszczałam z radości 😉 Drogeria DM to taki nasz Rossmann, gdzie znajdziecie zarówno tańsze jak i droższe produkty. Dzisiejszy zestaw to zbiór moich dwóch wizyt, kolejna za tydzień 🙂 Czeskie ceny są pewnie lekko wyższe niż niemieckie, ale i tak jest tanio. Nie znam wszystkich marek jakie oferują drogerie DM, znałam jedynie produkty Balea i te głównie kupiłam.

To po co zawsze wrócę to olejek, o którym pisałam już wcześniej ( klik ), bo jest fenomenalny i tani jak barszcz 😉 Podobno można go również używać do olejowania włosów, ale jeszcze nie próbowałam.

mrsk.pl

Oprócz olejku kupuję również żele pod prysznic, ale szczerze? Nie są to dobre produkty…wprawdzie pachną obłędnie, niestety zapach nie utrzymuje się specjalnie długo. Bardziej opłaca się kupić płyny do kąpieli, bo tam zapach się głównie liczy. Nie miałam jednak okazji ich testować, bo niestety nie mam wanny 🙁 nad czym bardzo ubolewam i jest na liście moich marzeń, zaraz obok roomby i ekspresu do kawy. Kiedyś się spełni 😉

Natomiast to co warto kupić to kremy do rąk. Mam dwa i oba są świetne, ale to ten z Balea jest moim numerem jeden. Zapach i opakowanie są cudowne.

mrsk.pl

Mydło do rąk jest kiepskie i jeśli ponownie kupię to tylko takie typowo bożonarodzeniowe.

Suche szampony miałam i serdecznie polecam, nie są tak dobre jak Batiste, ale będą ich tańszym i dobrym zamiennikiem.

Balsam do ciała spełnia swoją funkcję, ładnie pachnie, ale krótko, jest jednak bardzo wydajny. Będę testowała kolejne. Chcę również zrobić zakupy dla Was i zorganizować małe rozdanie, także zaglądajcie na bloga i obserwujcie na Instagramie 🙂

mrsk.pl

Za tydzień zamierzam uzupełnić zapasy olejku, oraz wypróbować inne pielęgnacyjne produkty. Nie mogę się doczekać wizyty w DM przed Świętami Bożego Narodzenia 🙂 A i jeszcze jedno, polecam Wam płyny do płukania z Czech, bo mają niemiecki skład, nie polski i są dużo dużo lepsze.

Mam nadzieję, że taki szybki i lekki „haul z siaty” 😉 Wam się spodobał. Napiszcie czy robicie zakupy w DM i jakie produkty polecacie.