Świąteczne zamówienie z AliEkspress

mrsk.pl

Mimo, że do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze ponad dwa miesiące, to robiąc zamówienie na AliEkspress trzeba liczyć się z tym, że nasze zakupy będą do nas szły do 30 dni, a czasami podobno nawet dłużej. Dlatego już dziś chciałam się z Wami podzielić tym co ja zamówiłam, może i Wy się zainspirujecie 🙂

To nie są moje pierwsze zakupy na AliEkspress, ale pierwsze świąteczne. Przeglądałam produkty przez wiele tygodni, bo sama nie wiedziałam co tak naprawdę warto tam kupić. Wybierając opierałam się głównie na unikalności, cenie i zdjęciach. Wpis miał powstać dopiero po otrzymaniu mojego zamówienia, ale nie wiem kiedy to będzie i czy Wy wówczas zdążycie sobie zamówić to co Wam się spodoba. Dlatego dziś pokażę co zamówiłam, a kiedy wszystko już będę miała przygotuję kolejny wpis i napiszę czy było warto.

Kupiłam głównie to czego nie widziałam u nas, chciałam mieć coś oryginalnego ale w moim klimacie. Ciekawa jestem czy za taką cenę dostanę faktycznie tak fajny produkt jaki sobie wyobrażam. Świąteczne dekoracje towarzyszą nam tylko miesiąc więc nie muszą być najwyższej jakości, ale muszą być ładne i nie wyglądać na „chińskie”, jeśli rozumiecie co mam na myśli 😉 Najwięcej czasu spędziłam oglądając etui na telefony…ile tego jest! Na każdą chyba okazję, do tego są tanie. Może te świąteczne aż tak tanie nie są, ale i tak są tańsze niż u nas. Okej! Zaczynamy 🙂

Świąteczne poszewki na poduszki: czarno złote poszewki na poduszki, wyglądają przepięknie, rozmiar 45 cm na 45 cm ( klik ), oprócz tych trzech, które zamówiłam w aukcji znajdziecie jeszcze jedną z wąsami, cena około 14 zł za sztukę. Biało- złote poszewki na poduszki, rozmiar 45 cm na 45 cm ( klik ), na aukcji do wyboru jest dużo więcej, ale ja wybrałam cztery, cena około 14 zł za sztukę: :

 

001

 

Świąteczne etui na telefon, mojej jest konkretnie na Samsunga Galxy S7, ale do wyboru są najróżniejsze wzory i telefony. Pierwszy znajdziecie tu ( klik ), a drugi tu ( klik ). Cena około 8 zł za sztukę:

aeProduct.getSubject()

 

Świąteczne torebki na pierniczki ( klik ) zamówiłam głównie do przedświątecznych przygotowań z Maluszkami, ale sama również zamierzam zapakować w nie świąteczne niespodzianki. Wybrałam chyba te największe w rozmiarze 10 cm na 15 cm. Cena około 9 zł za 100 sztuk:

Wykrawaczki do pierniczków dla Słodziaków, mimo że mam już kosmicznie dużo wykrawaczek to nadal kupuję 😉 Lokomotywę znajdziecie tu ( klik ), a sukienkę księżniczki tu ( klik ). Cena około 9 zł za lokomotywę i 2 zł za sukienkę:

Q61461223542_V7V78 (6)

 

Foremki do upieczenia małych świątecznych domków z piernika ( klik ). No czyż nie są urocze? Śliczne i malutkie. Będziemy piec z Maluszkami, cena około 7 zł.

 

Świąteczna biżuteria:

Tym razem wszystko tylko moje 🙂 Biżuteria na AliEkspress kosztuje dosłownie grosze! Nie mam pojęcia jaką jakość za to otrzymam, ale nawet jeśli ubiorę to tylko w te Święta i się rozpadnie to i tak warto. Oby tylko przyszła tak śliczna jak sobie to wyobrażam. I tak broszkę w kształcie śnieżynki znajdziecie tu ( klik ), do wyboru złota lub srebrna, cena to około 5 zł. Kolczyki śnieżynki, również do wyboru srebrne lub złote ( klik ), cena około 3 zł. I na koniec kolczyki reniferki ( klik ) w najróżniejszych kolorach, cena około 4 zł:

G251-2

D499

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze stron Sprzedawców ukrytych pod linkami.