Składane pojemniki do przechowywania żywności Jan Niezbędny

mrsk.pl

Chyba każdy ma w domu szklane lub plastikowe pojemniki na żywność, moim zdanie są niezbędne. Mają same plusy, ale jeden podstawowy minus…zajmują bardzo dużo miejsca! Próbowałam najróżniejszych sposobów na ich przechowywanie. Złożone, osobno pojemnik, osobno przykrywka, w pionie, poziomie, w szafce, w szufladzie…zawsze i tak robił się bałagan. Brzmię jak słaba reklama w Mango 🙂 Ale same powiedzcie? Nie mam racji?

mrsk.pl

Poskarżyłam się Mężowi, a on zapytał czemu nie kupisz sobie składanych,takich jak kosze na pranie, które mamy? Pokllikał, policzył, poszukał i znalazł! Zamówił i mam 🙂 Zdecydowaliśmy się na pojemniki Jana Niezbędnego i kupiliśmy na próbę kilka rozmiarów, jak się później okazało, wszystkie jakie są dostępne.

Co tu można wiele napisać? To był strzał w dziesiątkę i odpowiedź której szukałam. Praktycznie nie zajmują miejsca, mogą mieszkać nawet w płytkiej szufladzie, można je myć w zmywarce, podgrzewać jedzenie w mikrofali, są szczelne i ładne. Lekko zamyka się wieczko, klik i już. Nic się nie zniekształciło! Składają się bez najmniejszego wysiłku. Mają same samiuteńkie plusy! No dobra, mogłyby być szare 😉 Ale nawet kolorowe są miłe dla oka.

Pojemniki są silikonowe i mają plastikowe wieczko z silikonowym wentylkiem.

Jeśli chodzi o cenę to za wszystkie, czyli 10 sztuk zapłaciłam 156 zł 90 gr wraz z przesyłką w Smarcie, zakupione na Allegro.

mrsk.pl

 

Rozmiary jakie kupiliśmy, ceny i linki do zakupu:

  • pojemność 1 200 ml, cena 20 zł 39 gr- ( klik )
  • pojemność 800 ml, cena 15 zł 29 gr- ( klik )
  • pojemność 540 ml, cena 12 zł 49 gr- ( klik )
  • pojemność 350 ml, cena 9 zł 89 gr- ( klik )

Mam nadzieję, że powstaną jeszcze większe pojemności 🙂

 

mrsk.pl

mrsk.pl

mrsk.pl

Podsumowując! Co potrafią te pojemniki? Możecie w nich przechowywać, mrozić, rozmrażać w piekarniku ( do max 100 stopni, bez przykrywki! ), używać w mikrofali i najważniejsze, można je myć w zmywarce 🙂  Są najlepsze!!!! Jak do tej pory bez nich żyłam? Wszystkim Wam serdecznie je polecam!!!

Poniższy filmik świetnie to obrazuje:

Na koniec zostawiam filmik o „moich” wspaniałych pojemnikach, które testowała Pani Kinga Paruzel:

Wpis nie jest sponsorowany.

 

Zapraszam Cię na mój Instagram ( klik ) 🙂