Magiczne Święta! Zapraszam na Blogmas 2019 :)

mrsk.pl

Uwielbiam ten czas oczekiwania! W tym roku po raz pierwszy zapraszam Was na prawdziwe Świąteczne odliczanie ze mną 🙂 Ten magiczny czas oczekiwania i odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia to mój ulubiony czas w roku. Chciałabym Was zainspirować i wprowadzić w świąteczny nastrój 🙂

mrsk.pl

 

WIRTUALNY KALENDARZ ADWENTOWY MrsK

Czyli codzienne BLOGMASY 🙂 24 świąteczne wpisy na które zapraszam Was codziennie, tu na blogu 🙂 Tematy wpisów będą bardzo różne, ale zawsze będą wypełnione magią świąt. Oprócz bloga, będę również czekała na Was na Instagramie ( klik ). Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia 🙂 Robię to po raz pierwszy i sama jestem ciekawa czy wszystko uda się tak jak zaplanowałam, bo planowałam to już rok temu, niestety nie wyszło. Jaki dokładnie jest plan? Czego możecie się spodziewać?

Jak wiecie Grudzień to gorący czas, zwłaszcza dla osób pracujących. W teorii mój dzień to 8 godzin etatu, godziny około etatowe czyli zakupy itp., około 8 godzin snu i na tzw. „życie” 5-6 godzin. Ale postaram się codziennie być aktywna na Instagramie i tu na blogu. Zaplanowane mam tylko wpisy na bloga, na Instagramie będzie całkowicie spontanicznie, ale wg pewnego zarysu jaki mam w głowie. W tym roku odpuszczam całkowicie Facebooka bo jestem z nim na wojennej ścieżce!

mrsk.pl

NA BLOGU: codziennie o godzinie 8 rano pojawi się nowy świąteczny wpis, a po prawej stronie  zaproponuję Wam świąteczną piosenkę, która również mnie będzie towarzyszyła w danym dniu. Także zapraszam Was tu codziennie o 8 rano w dniach od 1 do 24 grudnia 🙂 Codziennie pod wpisem pojawi się moje polecenie świątecznego filmu, będą to pozycje dostępne na Netflix i HBO, bo tylko do tego mam dostęp, więc będziecie wiedzieć co w danym dniu oglądam 🙂 Wszystkie wpisy w tym czasie będą tylko Blogmasami, nic poza Świętami się tu nie pojawi 🙂

NA INSTAGRAMIE: co kilka dni pojawi się nowe świąteczne zdjęcie na moim profilu, a na InstaStory będą zdjęcia z mojego dnia, krótkie filmiki, coś jakby krótkie vlogmasy 😉 Tam też od poniedziałku do piątku po pracy będę otwierała moje kalendarze adwentowe, moje i Kota, bo Mąż nie chce się z nami bawić 🙂 Później kawa i świąteczne przygotowania lub słodkie lenistwo. W weekendy będziemy otwierać kalendarze rano, takie wiecie weekendowe rano, czyli koło 12 🙂 Pewnie w weekendy będę bardziej aktywna niż w tygodniu, będę się bardzo starała!

mrsk.pl

Jeśli chcecie się ze mną dzielić swoimi świątecznymi zdjęciami, inspiracjami lub wypić ze mną wirtualną świąteczną kawę to oznaczajcie mnie #BNzMrsk  ,tak Was znajdę  i zobaczę Wasze przygotowania do Świąt.

Żeby nie było wątpliwości, nie będzie mnie na zdjęciach ani filmikach, jak również moich bliskich. Zobaczycie jedynie Kota 🙂 ( Ona ma wyjątkowe parcie na szkło 🙂 ) Ale pomimo braku naszych „gęb” obiecuje, że poczujecie naszą magię świąt!

Tak naprawdę to nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało, bo nigdy tego nie robiłam. To co jest pewne na 99 % to to, że codziennie pojawią się wpisy na blogu, bo one są już gotowe i zaplanowane. 1 % to problemy techniczne lub brak zdjęć, które mogą coś opóźnić. Do tego dochodzi zmęczenie po pracy i inne obowiązki, które należy załatwić poza domem i w domu. W zeszłym roku otwierałam tylko kalendarze na Instagramie, a i tak czasami to zawalałam 🙁

Mam jednak nadzieję, że się uda bo pisałam i planowałam to od września 🙂

No to zapraszam Was jutro o 8 rano 🙂 Magicznych Świąt!

mrsk.pl

ps. Planowałam zamieścić tu zdjęcia ze Świąt Bożego Narodzenia 2018, ale nie mam ich, karta padła i wszystko stracone… we wpisie więc są zdjęcia z 2017 roku.

 

SPIS TREŚCI, BLOGMAS 2019:

Cały Blogmas znajdziecie w zakładce BLOGMAS ( klik ), a poszczególne dni:

1 grudnia 2019- Moje Kalendarze Adwentowe ( klik )

2 grudnia 2019- Świąteczny Tag ( klik )