Magiczne Święta! Blogmas numer 1 :) Moje kalendarze adwentowe :) plus szybkie rozdanie ;)

mrsk.pl

Dzień dobry! Witajcie w pierwszym dniu BLOGMAS 🙂 Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to już! Najlepszy czas w roku! Magiczny czas oczekiwania, długich wieczorów wypełnionych zapachem mandarynki i zimowej herbaty…magia! Otwieranie kalendarzy to mój ulubiony moment dnia! Każdemu serdecznie polecam 🙂

Nasza malutka rodzinka składa się z mojego Męża, Kota i mnie. I w tym roku kalendarze adwentowe otwieram tylko ja i Kot 🙂 Mąż odmówił, mimo, że rok temu zrobiłam dla Niego kalendarz z piwem…  Kalendarze będę otwierała codziennie na InstaStory na moim Instagramie, jeśli macie ochotę zobaczyć co jest wewnątrz, to zapraszam Was do obserwowania mnie na Istagramie ( klik ). W tygodniu będę otwierała okienka po pracy, a w weekendy rano 🙂 Zapraszam Was serdecznie! A jakie kalendarze wybrałam dowiecie się poniżej 🙂

 

MOJE KALENDARZE ADWENTOWE:

Rok temu miałam dwa kalendarze adwentowe 🙂 Pierwszy to kalendarz Milka, a drugi to kalendarz z kawą ( niestety parzoną ). Milka kosztował 21 zł w lokalnym markecie, a ten z kawą kupiłam na Allegro za UWAGA! 99 zł! Bardzo drogo… Zdecydowałam się na takie kalendarze, bo kawka i coś słodkiego to moja ulubiona część dnia 🙂  Jeśli chodzi o kalendarz z Milki to chciałam go od początku, bo to moja ulubiona czekolada mleczna. Nie ma niesmacznej mlecznej Milki! A cena była świetna 🙂

Tu znajdziecie zeszłoroczny kalendarz z kawą ( klik ), tu mieszany kawa i herbata ( klik ), a tu herbata ( klik ). Super się otwierało, w tym roku nie kupowałam go ze względu na to, że…mam już wymarzony ekspres do kawy!!! Aktualnie trwa black week na Allegro i kalendarze są w promocyjnej cenie 🙂

Mam za to kalendarz z herbatą, ale innej firmy i kupiłam do w czerwcu 😉 Cena: 54 zł- dokładnie ten ( klik ):

mrsk.pl

oraz kalendarz z herbatami ze sklepu DM, który możecie WYGRAĆ! Zostawicie komentarz na Instagramie pod zdjęciem z kalendarzem, napiszcie za co kochanie grudzień:) Zasady konkursu na dole wpisu! Macie czas do końca dnia! Szybkie rozdanie, żebyście mogli cieszyć się jego zawartością i odliczać do Świąt jak najszybciej!

mrsk.pl

 

Kalendarz adwentowy ze sklepu DM, firmy Balea z kosmetykami do pielęgnacji. Cena około 70 zł.

Chciałam go już rok temu, ale ostatecznie się nie zdecydowałam, później żałowałam więc w tym mam 🙂

mrsk.pl

 

Kalendarz adwentowy z ampułkami, również firmy Balea. Cena około 40 zł.

To dla mnie zupełna nowość, zobaczyłam go na półce i wzięłam 🙂

mrsk.pl

 

Kalendarz z czekoladkami z Lidla, cena 9.99 i z Milka, cena 20 zł oraz jakiś taki dziwny… 😉, który kupiłam w marcu na Allegro.

mrsk.pl

mrsk.pl

Także wieczorkiem herbatka, czekoladka i ampułka…w Święta będę najpiękniejsza i jeszcze grubsza 😉 Kalendarzem adwentowe kupowałam cały rok, szukałam promocji i fajnych ofert.

 

KALENDARZ ADWENTOWY NASZEGO KOTA:

Ten kalendarz kupiłam w Kiku za 20 zł 🙂  Zobaczymy czy będzie jadła Księżniczka…chociaż Ona jest na liście niegrzecznych kotów Mikołaja! No ale niech ma 🙂 Bardzo żałowałam, że rok temu nie kupiłam Jej kalendarza z DM i w tym roku chciałam, ale niestety nie udało mi się go kupić stacjonarnie, a on-line był zbyt drogi.

mrsk.pl

Obecnie na rynku znajdziecie najróżniejsze kalendarze adwentowe, wybór jest ogromny. Nie chciałam kalendarza kosmetycznego, ale zawartość kalendarza Balea i jego cena mnie przekonały. W zeszłym roku podobał mi się również kalendarz adwentowy Revolution, kosztował około 139 zł, ale w tym roku mnie nie zachwycił. Jeśli jesteście ciekawi co zawierają poszczególne kalendarze kosmetyczne to zaglądnijcie na kanał Karoliny ze Stylizacje ( klik ), Ona otworzyła chyba wszystkie jakie były dostępne 🙂 Zawsze oglądam 🙂

Kochani na dziś to wszystko 🙂 Mam nadzieję, że wprowadziłam Was w ten magiczny czas oczekiwania 🙂 Zapraszam Was na mój Instagram ( klik ) bo tam codziennie pojawiają się świąteczne zdjęcia i filmiki 🙂

 

I jeszcze na koniec mała inspiracja dla Waszych Mężów 🙂

KALENDARZ ADWENTOWY MOJEGO MĘŻA Z POPRZEDNIEGO ROKU:

Męskich kalendarzy na rynku jest bardzo mało, jeśli już jakiś znalazłam to był albo bardzo drogi, albo z kosmetykami. A to nie przyniosło by radości mojemu Mężowi. Mój Mąż kocha piwo i to właśnie piwo znalazło się w Jego kalendarzu. Nie udało mi się kupić gotowego piwnego kalendarza więc zrobiłam go sama. Kupiłam biały papier, kupiłam 24 różne piwa, zawinęłam, nakleiłam świąteczne naklejki i gotowe!

Starałam się wybrać takie których jeszcze nie pił, a nie było to trudne bo wybór w marketach jest teraz ogromny… Taki piwny kalendarz DIY nie jest tani, ze względu na koszt zawartości, ale w porównaniu z innymi gotowymi ( dostępnymi w sprzedaży ) cena jest dobra. Średnio koszt tego kalendarza to 150-180 zł.

 

! ! !  KONKURS NA INSTAGRAMIE  ! ! !

Na moim Instagramie ( klik ) właśnie zaczyna się konkurs w którym do wygrania jest

KALENDARZ ADWENTOWY Z HERBATĄ ZE SKLEPU DM! Wygrywa jedna osoba! 

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie? 

Musicie pod konkursowym wpisem na moim Instagramie ( klik )

umieścić komentarz z odpowiedzią na pytanie:

„Za co najbardziej kochasz grudzień”

obowiązkowo obserwować mnie na Instagramie ( klik )!

Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę jedną, która najbardziej mi się spodoba!

Konkurs trwa do końca dnia, czyli do 1 grudnia do godziny 23.59

Ogłoszenie wyników będzie 2 grudnia 2019 roku na moim blogu, na dole tego wpisu i na Instagramie 🙂

 

Regulamin konkursu:

 1. Do wygrania: kalendarz adwentowy z herbatami ze sklepu DM.
 2. Sponsorem nagrody jestem ja, Autorka Bloga.
 3. Zwycięzca konkursu będzie jeden.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy pod zdjęciem kalendarza na Instagramie ( klik ) w komentarzu umieść odpowiedź na pytanie „Za co najbardziej kochasz grudzień”
 5. Pozostawiony komentarz jest równoznaczny z zaakceptowaniem warunków oraz regulaminu konkursu, a także zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych tylko z tym konkursem.
 6. Trzeba udostępnić konkursowy post na swoim Instagramie i oznaczyć go #BNkonkursMrsk.
 7. Wasze konto na Instagramie, na czas trwania konkursu musi być publiczne.
 8. Obowiązkowo należy obserwować mnie na Instagramie ( klik ).
 9. Wszelkie wulgarne i niestosowne komentarze będą usuwane i nie będą brały udziału w konkursie.
 10. Konta typowo konkursowe nie biorą udziału w zabawie.
 11. Konkurs trwa tylko 1 grudnia 2019 roku od godziny 0:01 do godziny 23:59.
 12. Ogłoszenie Zwycięzcy będzie na dole dzisiejszego wpisu 2 grudnia 2019 roku oraz na moim Instagramie.
 13. Ze Zwycięzcą konkursu skontaktuję się przez Instagram, aby otrzymać nagrodę trzeba odpowiedzieć na moją wiadomość w ciągu 24 godzin.
 14. Jeśli Zwycięzca konkursu nie odpowie na moją wiadomość w ciągu 24 godzin, wygrana przepadnie, a ja wybiorę kolejnego Zwycięzce itd.
 15. Zwycięzca nie będzie wybierany drogą losową, decyzję podejmę osobiście.
 16. W konkursie udział biorą tylko komentarze, które w dniu zakończenia konkursu nadal będą w pod wpisem konkursowym, a ich Autorzy nadal będą obserwować moje konto.
 17. Konkurs nie jest sponsorowany ani organizowany przez Instagram.

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia!

 

Świąteczny film na dziś! Powinniśmy zacząć od Witaj Święty Mikołaju, ale niestety nie jest dostępny na Netflix i na HBO GO. Ale polecę Wam dziś równie świąteczno świąteczny film, dostępny na Netflix: „Świąteczny kalendarz”…wpasował się idealnie w tematykę dzisiejszego wpisu 😉

 

~WYNIKI SZYBKIEGO ŚWIĄTECZNEGO ROZDANIA~

Zwycięzca: lekarskie.marzenia 🙂 Gratulacje 🙂 

 

Świąteczna tablica informacyjna BLOGMAS :

#BNzMrsk tak oznaczam wszystkie swoje świąteczne zdjęcia na Instagramie, a jeśli i Wy tak oznaczycie swoje to ja również je zobaczę 🙂 Magicznych Świąt!

Kalendarze adwentowe otwieram codziennie na moim Instagramie, na InstaStory ( klik ).